تجهیزات تبخیری :
در صنعت دو نوع اصلی تجهیزات تبخیری لوله ای وجود دارد : دیگهای بخار و مبدلهای تبخیری . در دیگهای بخار مستقیماً انرژی سوخت تبدیل به حرارت نهان تبخیر می شود . در مبدلهای تبخیری عمل احتراق صورت نمی گیرد و فقط حرارت محسوس یا نهان یک سیال به حرارت نهان تبخیر سیال دیگر تبدیل می شود . اگر یک مبدل تبخیری برای تغلیظ تبخیری آب با یک محلول آبی مورد استفاده قرار می گیرد ، اصطلاحاً آن را تغلیظ کننده تبخیری گویند . اگر از مبدل تبخیری برای تغذیه حرارت مورد نیاز به پایین ستونهای تقطیر استفاده شود ( بخار تشکیل شده چه بخار باشد چه بخار ماده دیگر ) آن را ریبویلر گویند . وقتی مبدل تبخیری برای تولید بخار آب و نیز به عنوان جزئی از فرایند تقطیر استفاده نشده باشد آن را تبخیر کننده می نامند .

نویسنده: مدیر سایت
نظرات: بدون نظر
دانلود کارآموزی در دفتر پیشخوان دولت

واحد کارآموزی یکی از مهمترین واحدهای درسی است که دانشجویان ملزم به گذراندن این واحد می باشد. این دوره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و زمانی مشخص می گردد که دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاهها از لحاظ کار عملی و به کارگیری آموخته های خود در عمل ناتوان هستند.

همچنین این دوره جهت آشنایی با محیط کار و فضای حاکم بر آن مفید می باشد.

لذا اینجانب بنا به رشته ی تحصیلی خود (‌کامپیوتر ـ نرم افزار) طی درخواستی از جانب خودم و با موافقیت دانشگاه در تاریخ ۱۷/۱۲/۱۳۹۱ در دفتر پیشخوان دولت دوره کار آموزی را آغاز کردم و ۲۴۰ ساعت کار آموزیم را در آنجا گذراندم. این دفتر نزدیک به ۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است از جمله فعالیت های این شرکت در زمینه های : افتتاح حساب، پست کردن بسته های پستی، پرداخت قبوض، ثبت نام و فعال سازی سیم کارت و دارای دستگاه خود پرداز و .. می باشد.

نویسنده: مدیر سایت
نظرات: بدون نظر

تاریخچه و محل شرکت :
همگام با هدف توسعه در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشور ،شاهد نقش روز افــزون دانش انفورماتیک و ابزارهای آن در گسترش چنین فضایی هستیم .شرکت فناوری اطلاعات علم نوین جنوب با تمامی ظرفیت کارشناسی خود و با بکارگیری
توانهای تخصصی خارج از شرکت ، در نظر دارد بعنوان بخشی از مجموعه فعالین این رشته ،نقش موثری را در توسعه این روند برعهده داشته باشد .
شرکت شرکت فناوری اطلاعات علم نوین جنوب یکی از معتبرترین شرکتهای کامپیوتری در منطقه جنوب کشور و دارای امتیاز ۸۸۳ از شورای عالی انفورماتیک و پیشرو در صنعت IT در سطح کشور به شمار می آید. این شرکت در خیابان شهرک گلستان – نبش خیابان چشمه – مجتمع تجاری مریم واقع شده است و با تلاش متخصصین کارآمد و جذب نیروهای جدید و به روز کردن دانش فنی و توان علمی افراد، ترکیب توانمندی از نیروهای مجرب و جوان ایجاد و فعالیت خود را در زمینه خدمات مهندسی کامپیوتر – سخت افزار نرم افزار – مشاوره – شبکه – فروش قطعات کامپیوتری و عیب یابی کامپیوتر و لب تاپ اطلاع رسانی و ارتباطات آغاز نموده است .

نویسنده: مدیر سایت
نظرات: بدون نظر

محل کارآموزی:
شرکت سهامی برق منطقه ای دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

کارکرد کلی سازمان:

به منظور ارائه تصویر روشنی از تکامل تدریجی برق شهری در تهران از لحظه ورود تا کنون که سابقه ای نزدیک به یک قرن دارد ١٣٧٩-١٢٨۵ و همچنین برای نشان دادن سیر تحولات و عملکرد شرکت برق منطقه ای تهران به زبان آمار و ارقام که تا کنون ٣۵ سال فعالیت خود را پشت سر گذاشته و امروز به عنوان بزرگترین و ریشه دارترین مؤسسه دست اندر کار برق در جمهوری اسلامی ایران می باشد، تاریخچه حاضر تهیه گریده است.

نویسنده: مدیر سایت
نظرات: بدون نظر

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

بایگانی شمسی